אודותינו

בית חב"ד באבן יהודה נוסד בשנת תנש"א (1991) על-ידי הרב מנחם וזוגתו חיה נוימן שלוחיו של הרבי מליובאוויטש, נשיא דורנו, במטרה לשמש גשר לכל יהודי אל עולם התורה, המצוות והיהדות בכלל. הפסוק "ופרצת ימה וקדמה וצפונה ונגבה" היה לסיסמתו ומצוות "אהבת ישראל" הפכה למוטו המרכזי בפעילותו.

חב"ד מביאה את אור היהדות והחסידות לכל בית בישראל מתוך מאור פנים וכבוד לזולת. בחב"ד רואים בכל יהודי חוליה בשרשרת אחת שלמה - "עם ישראל". לכן חשוב לחב"דניקים שכל יהודי ישמור על זהותו וידבק בערכיה הנצחיים של האומה. חב"ד, בפעילותה, מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. בזכות פעילותה של חב"ד - המוני העם קרובים יותר אל החיים היהודיים המקוריים ואל המאור שבתורת ישראל.

אחד מיעדיה המרכזיים של תנועת חב"ד היא לסייע ליהודים לחיות כיהודים, בחיי רווחה. יעד זה מנחה את ארגון בית חב"ד לקיים שורה של מפעלי עזרה וחסד למען הציבור הרחב.

בית חב"ד באבן יהודה, פועל כעמותה עצמאית הרשומה ברשם העמותות בשם עם כל הלב לכל אחד - ע"ר (מס’ עמותה 58-04-27763) ונמצאת בפיקוח רואה חשבון מוסמך.

 

מידי שנה מקבלת העמותה אישור ניהול תקין מרשם העמותות, על ניהול חוקי ומסודר. בית חב"ד פועל כמוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר), והמימון לפעילות העניפה שלו מגיע ברובו מתרומות פרטיות של תושבים, נדיבי לב, השותפים למפעל האדיר.

לחצו כאן לאישור ניכוי מס.

לחצו כאן לאישור ניהול עסקאות.

לחצו כאן לאישור מס הכנסה לעניין תרומות 46.

לחצו כאן לאישור ניהול תקין לשנת 2017

שתף לחברים

שתף

לשירותכם בכל עניין ובכל זמן

עזרו לנו

 

לעזור לאחרים

 

לחגוג את החג